EMPTY IMAGE
Profesjonalna Okulistyka

Zapewniamy porady wizażystki w doborze odpowiednich oprawek.

Okulary to nie tylko korekta wzroku. Dobrze dobrane oprawki są czymś w rodzaju biżuterii podkreślającej urok osobisty kobiet, a mężczyznom dodając charakteru. Okulary pełnią funkcję wizerunkową i są podstawą dobrze dobranej garderoby. Stąd w kolekcji każdego VIPa wiele oprawek gotowych do użycia...

Badanie wzroku

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemoveLaserowa korekcja wzroku EBK
  moveupdatemove

  Kontrola po operacji okuloplastycznej i podwinięcie powieki (entropion).

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemoveIrydotomia laserem YAG
  moveupdatemove

  Naszym Pacjentom oferujemy pełny zakres usług okulistycznych, kompleksową diagnostykę, terapię zachowawczą oraz najnowocześniejsze zabiegi  okulistyczne z zakresu chirurgii jednego dnia.

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemoveIniekcja doszklistkowa preparatem Avastin
  moveupdatemove

  Eksperci w swojej dziedzinie, cieszący się renomą i jedni z najlepszych w branży - lekarze, pielęgniarki oraz optometryści tworzą zespół Lexum. Dzięki najwyższym kwalifikacjom zapewniają doskonałą jakość leczenia.

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemoveLaserowa korekcja wzroku LASEK Wavefront
  moveupdatemove

  Usługi świadczone w naszych ośrodkach oparte są na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie medyczne.

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemoveIniekcja doszklistkowa preparatem Eylea
  moveupdatemove

  Stożek rogówki  to zwyrodnienie rogówki, którego rezultatem jest ścienienie jej centralnej części, prowadzące stopniowo do niewyraźnego widzenia. Włókna kolagenu zawartego w rogówce rozwarstwiają się i tracą swoją wytrzymałość. Wskutek tego rogówka uwypukla się nadmiernie, przybierając w części centralnej kształt stożka. Choroba prowadzi do zmniejszenia widzenia i pogorszenia jego jakości oraz do zwiększenia astygmatyzmu. Schorzeniu towarzyszy często efekt halo, czyli rozmycie ostrości widzenia wokół źródła światła